“Ворскла” знову “вистрелила” вдома

З перших хвилин на полі з’явився і білоруський легіонер Карпович, який нічим себе не проявив і цілком справедливо після перерви опинився на лаві запасних. Перевага господарів була помітною, але особливої активності біля воріт суперника вони не проявляли. Більше половини тайму вболівальники, які прийшли того дня на стадіон, нудьгували. Запам’яталися хіба що удари Безуса метрів із 30-ти та Кулакова, з яким без особливих проблем справився голкіпер гостей.
Картина гри різко змінилася після вилучення у складі криворіжців – Іващенко грубо зіграв проти Даллку, за що й побачив перед собою червоне світло. Господарі одразу ж намагалися скористатися чисельною перевагою. Біля воріт, які захищав Штанько, один за одним почали виникати небезпечні моменти. Двічі на ударній позиції перебував Сачко (до речі, Василь вийшов на поле з капітанською пов’язкою), але безрезультатно. Пролетів м’яч над поперечиною і після “пострілу” Осипенка в одній із останніх атак.
 Те, що не вдавалося полтавцям, зробили гравці “Кривбасу” вже на 46-й хвилині. Після подачі Кулакова зі штрафного Кицута у “співавторстві” з Рожком заштовхали м’яч у власні ворота. Ігровою й територіальною перевагою повністю заволоділи підопічні Миколи Павлова, які “зачинили” гостей на їхній половині поля. Стало зрозуміло, що голи у ворота гостей – справа часу. На 70-й хвилині після розіграшу стандарту красень-гол у падінні ударом головою забив Безус (знову асистував Кулаков). Гості виглядали приреченими, що призвело до розгрому. На 83-й хвилині Кулаков із правого флангу зробив третю у матчі гольову передачу, й білоруський легіонер “ворсклян” Осипенко, забивши за “біло-зелених” свій перший м’яч в офіційних поєдинках, установив остаточний результат – 3:0.
Наступну гру наші земляки проведуть у п’ятницю, 22 квітня, у Запоріжжі з місцевим “Металургом”.
Результати інших матчів 25-го туру: “Оболонь” – “Карпати” – 1:1; “Іллічівець” – “Волинь” – 2:2; “Металіст” – “Арсенал” – 2:1; “Таврія” – “Шахтар” – 1:2; “Дніпро” – ПФК “Севастополь” – 2:2; “Металург” Д – “Металург” З – 0:1.
16. “Металург”З        25    3    6    16    12:35    15
(У турнірній таблиці не враховано результат матчу “Динамо” – “Зоря”, що відбувся у понеділок, 18 квітня).